DO KOŃCA PROMOCJI ZOSTAŁO

MARKI EFIMED

Do naszej spółki należą 3 młode marki, z których każda posiada niezwykłą historię i cieszy się coraz większą popularnością oraz uznaniem. Należą do nich: EFIMED, EFIMED SCHOOL oraz Studio Projektowe Anna Młyńska. Każda z naszych marek jest inna, ale wszystkie charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem skierowanym do Klientów, których łączy poszanowanie dla tradycji, zdrowia, wysokiej jakości, klasycznego piękna i precyzji wykonania. Wiemy, że styl zaczyna się od świetnego designu. Stąd nad naszymi kolekcjami pracuje zespół kreatywnych projektantów oraz krawców dla których najważniejsza jest pasja.

EFIMED

Jeden z czołowych polskich producentów wysokogatunkowej odzieży medycznej damskiej i męskiej. Marka została założona w 2016 roku w Zabrzu. Specjalizuje się w kompleksowym wyposażeniu szpitali w ochronną odzież medyczną oraz odzież medyczną z nitką węglową.

Produkty marki EFIMED zostały zaprojektowane specjalnie pod wymogi służby zdrowia. Odzież jest połączeniem nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Priorytetem naszej pracy jest dbanie o zdrowie naszych Klientów w połączeniu z elegancją i komfortem pracy. Dlatego też, nasz asortyment jest szyty z atestowanych tkanin oraz nici, wolnych od ciężkich metali i szkodliwych dla zdrowia barwników, co sprawia, że odzież jest łatwa w utrzymaniu czystości i świeżości. Stawiamy na tkaniny o wysokim poziomie oddychalności. W naszym asortymencie znajdą Państwo materiały od 100% bawełny po domieszki z nitkami węglowymi. Misją naszej marki i zaprojektowanej przez nas odzieży medycznej, zarówno damskiej, jak i męskiej, jest zniwelowanie lęku dzieci przed lekarzami i pielęgniarkami, tworząc łagodniejszą i bardziej dostępną relację między pracownikami służby zdrowia a małym pacjentem. Wyposażamy szpitale w odzież medyczną, mając na celu stworzenie przyjaznego otoczenia dla dzieci, które są najbardziej zagubione w rzeczywistości szpitalnej. Aktualnie marka EFIMED cieszy się szerokim uznaniem na arenie międzynarodowej.

EFIMED SCHOOL


Jest kolejną marką wchodzącą w skład grupy EFIMED skierowaną do dzieci i młodzieży.
Cecha wyróżniająca naszą markę to umiejętne połączenie stylu formalnego z casualowym. Oferujemy wysokogatunkowe bawełniane koszule, koszulki polo z kołnierzykiem, spodnie ze stretchem oraz spódnice.

Misją marki jest dbanie o zdrowie najmłodszych Klientów w połączeniu z elegancją i funkcjonalnością. Dlatego też, nasz asortyment jest z atestowanych tkanin oraz nici, wolnych od ciężkich metali i szkodliwych dla zdrowia barwników. Linia odzieży jest wykonana z miękkiej i delikatnej 100% bawełny, dlatego oferta będzie specjalnie dedykowana osobom uczulonym na poliester. Nasza oferta ukierunkowana jest na odbiorców indywidualnych oraz na szkoły dbające o wizerunek uczniów.

Studio Projektowe Anna Młyńska

ANNA MŁYŃSKA:Projektant mody i produktu – Absolwentka Wydziału Wzornictwa Przemysłowego katowickiej Akademii Sztuk Pięknych; Pomysłodawczyni i założycielka grupy EFIMED.

Znakiem rozpoznawczym Anny Młyńskiej są projekty nawiązujące do ponadczasowej elegancji i klasyki w połączeniu z doskonałymi tkaninami i wysokim poziomem odszycia. Marka łączy nowoczesny design z wyspecjalizowanym kunsztem Polskich rzemieślników, aby tworzyć elementy dla nowoczesnej kobiety, która wykorzystuje modę, jako sposób na wyrażenie swojej indywidualności i charakteru.

Jej dyplom magisterski otrzymał nominację do konkursu Design28- najlepszych dyplomów projektowych ze wszystkich Akademii Sztuk Pięknych w Polsce w 2014 roku. Został tam uhonorowany Nagrodą Publiczności. Prezentowany był również na festiwalu Poznań Design Days 2014 w Starym Browarze w Poznaniu, wystawiony w „Porcelana Śląska Park” w Katowicach oraz w Rondzie Sztuki w Katowicach. W czerwcu 2016 roku dyplom Anny Młyńskiej stał się podstawą publikacji w postaci książki, na temat kształtowania wizerunku użytkownika w międzynarodowym wydawnictwie Lap Lambert Academic Publishing. Pojawiły się w elektronicznych księgarniach Amazon (niemieckim, francuskim, amerykańskim, japońskim), Bucher, MooreBooks oraz Barnes&Nobles.

Anna Młyńska współpracowała z marką Adam Feliks Próchnik tworząc kolekcje ubrań biznesowych oraz wieczorowych. W 2016 roku, w najbardziej prestiżowych salonach marki Próchnik, pojawiła się kolekcja sukien wieczorowych pod wspólnymi metkami Anna Młyńska i Adam Feliks Próchnik, m.in w Starym Browarze w Poznaniu, Galerii Mokotów w Warszawie.